Zawieszenie gwintowane BMW

Jak doskonale wiadomo, samochody można tuningować na wiele różnych sposobów. Od jakiegoś czasu bardzo popularne wśród osób zajmujących się modyfikacjami swoich samochodów jest zawieszenie gwintowane. Szczególnie często zgłaszają się do nas właściciele BMW serii 3 (głównie E36 i E46) oraz serii 5 (E39 i E60) w celu kupna i montażu tego rodzaju zawieszenia. Jeśli Ty również posiadasz w swoim garażu jeden z tych samochodów, bądź inny model marki z Bawarii, i uznałeś, że nadszedł czas, by zmienić jego wygląd oraz poprawić właściwości jezdne, zapraszamy do skorzystania z usług LOWRIDE.Jeśli zaś posiadasz samochód innej marki jak Volkswagen czy Audi to również posiadamy do nich zawieszenia gwintowane.

Korzyści płynące z posiadania zawieszenia gwintowanego w BMW

Znawcy motoryzacji twierdzą, że istnieje co najmniej kilka korzyści, dla których warto zdecydować się na zmodyfikowanie swojego auta poprzez wyposażenie go w zawieszenie gwintowane. BMW serii 3er takie jak E46 czy E36 nie są co prawda pojazdami sportowymi, a przynajmniej nie w tych bardziej podstawowych wersjach silnikowych (których właściciele wyjątkowo zwracają uwagę na wygląd swoich samochodów), lecz one również mogą efektowniej się prezentować i lepiej jeździć. Stanie się tak na pewno, gdy ich podwozie oraz środek ciężkości ulegną obniżeniu. Faktem jest, że gwint w E36 i E46, a także w E90 znacznie poprawia właściwości trakcyjne. W praktyce oznacza to lepsze trzymanie się nawierzchni przez pojazd, co przekłada się na większą łatwość w pokonywaniu zakrętów nawet przy znacznej prędkości.

LOWRIDE nie tylko sprzedaje, ale też montuje zawieszenia gwintowane m.in. w BMW 

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, swoje usługi oferujemy nie tylko posiadaczom samochodów zaliczanych do trzeciej serii BMW. Montujemy je także w modelu BMW 5er o typoszeregu E39. W Polsce pojazd ten, reprezentujący piątą serię aut opisywanej marki jest bardzo popularny. Jego posiadacze często poszukują miejsca, w którym mogliby nabyć oferowane przez nas zawieszenia i/lub zlecić nam jego montaż, zyskując tym samym pewność, że proces ten zostanie przeprowadzony w pełni profesjonalnie. Zadbają o to specjaliści tworzący firmę LOWRIDE, posiadający niezbędną wiedzę na temat gwintów w samochodach BMW, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług.  

Wyświetlanie 1–9 z 39 wyników