Zmiana zawieszenia samochodu na gwintowane jest jedną z prostszych, dlatego właściciele pojazdów często robią to sami. VW to marka bardzo popularna w Polsce, tak więc posiadaczy jej samochodów zapraszamy do LOWRIDE w celu zamontowania w nich gwintu lub nabycia zawieszenia, które może sprawić, że auto będzie prezentować się znacznie efektowniej, a także lepiej prowadzić. Jeśli masz model innej marki to zapraszamy do sprawdzenia naszej pozostałej oferty zawieszeń gwintowanych 

Dlaczego warto zamontować zawieszenie gwintowane w samochodach VW?

Zawieszenie gwintowane w Volkswageniemożna spotkać coraz częściej. Kolejni kierowcy decydują się, żeby zmodyfikować swoje samochody po to, by wyglądały bardziej atrakcyjnie, a cech tych zdecydowanie nie można odmówić pojazdom z osadzonym niżej podwoziem. Gwint pozwala nadać naszym czterem kółkom sportowy charakter, a także sprawia, że ich prowadzenie nawet przy większej prędkości staje się bezpieczniejsze i łatwiejsze zarazem. Zawieszenie gwintowane w samochodach marki VW przyczynia się bowiem do pewniejszego pokonywania zakrętów, wpływając korzystnie na ich przyczepność względem nawierzchni.

Swoim Klientom oferujemy montaż zawieszenia gwintowanego w autach marki VW

Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym pozyskasz wszystko, co niezbędne, by wyposażyć Twojego Volkswagena w zawieszenie gwintowane, zapraszamy do skorzystania z usług LOWRIDE. U nas znajdziesz artykuły najwyższej jakości, zdolne do zachowania swoich najlepszych właściwości przez długi czas. Starannie zaopiekujemy się również Twoim wozem, gdy zechcesz nie tylko kupić, ale też powierzyć właśnie nam zamontowanie w nim gwintu. Doskonała znajomość branży motoryzacyjnej oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy LOWRIDE sprawiają, że do tej pory zaufało nam wielu właścicieli samochodów marki VW, którzy obecnie cieszą się z korzyści, jakie niesie za sobą posiadanie zawieszeń gwintowanych w samochodzie.

Wyświetlanie 1–16 z 60 wyników