Opis
Nowy zestaw rozpórek zawieszenia do samochodów VW Golf Mk7/8 Seat Leon 5F
Rozpórki wykonane ze stali z regulacją napięcia za pomocą rzymskiej śruby. Lakierowane proszkowo w kolorze czarnym (dostępny również kolor czerwony).
Bardzo solidne i trwałe. Doskonale spełniają swoją funkcję usztywniając nadwozie. Preferowane po zamontowaniu sportowego zawieszenia ale sprawdzają się również bardzo dobrze z seryjnym zawieszeniem.
Większość prezentowanych produktów posiadamy na magazynie, jednak ze względu na fakt, że prowadzimy sprzedaż w różnych miejscach, uprzejmie prosimy o upewnienie się przed zakupem czy towar jest dostępny od ręki.
Jeśli preferują Państwo odbiór osobisty, zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Starołęckiej 205 w Poznaniu. Istnieje możliwość montażu większości części po ustaleniu szczegółów. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.