VOLKSWAGEN Golf 4 mk4 Sportowy Układ Wydechowy Przelotowy 2,5

1,055 brutto

VW GOLF 4/MK4 SPORTOWY UKŁAD WYDECHOWY RENNSPORT INOXX 2,5″, GR.A, WYDECH SPORTOWY, 63,5MM KWASÓWKA, SPORT WYDECH MK4 VR6

Kategoria: Tagi: , , Nr produktu: 2042

Opis

Sportowy przelotowy układ wydechowy TA-Technix ze stali nierdzewnej do VW Golf mk4/IV, Audi A3 typ 8L tzw. RENNSPORTANLAGE.

Zestaw fabrycznie nowy. Pasuje do wszystkich wersji silnikowych (w komplecie złączki z przejściami na różną średnicę aby dopasować do średnicy rury za katalizatorem) ale najlepiej sprawdza się z większymi silnikami począwszy od 1.6, 1.8 8V, 16V, 1.8 Turbo, GTI, 2.0 8V, 16V 20V, 2.8 V6, VR6, 2.3 V5 i również Diesel 1.9 TDI, 1.9 SDI, TD itp.

Zestaw nie pasuje do wersji z napędem 4motion 4×4.

Średnica rur i przelotu w tłumiku to 2,5 ” czyli 63,5 tzw Grupa A. Całość wykonana ze polerowanej stali nierdzewnej. Tłumik przelotowy z dwiema prostymi, ściętymi pod lekkim kątem końcówkami o średnicy 76mm każda. Końcówki są wyprowadzone pod zderzakiem z fabryczną dokładką bez wycięcia na rury wydechowe. Całość pasuje na fabryczne wieszaki. Nie trzeba nic przerabiać w zamocowaniu układu.

W skład zestawu wchodzą:

  • pierwsza rura w tunelu,
  • środkowa rura przechodząca nad tylną belką zawieszenia łącząca tłumik, (fabrycznie spłaszczona w miejscu przejścia nad belką)
  • ostatni tłumik przelotowy,
  • złączki montażowe i opaski.

Części dostępne od ręki. Nie musisz czekać na ściąganie części z Niemiec. U nas komplety z ofert znajdują się fizycznie w magazynie w Luboniu koło Poznania.

Zapraszamy również do naszego punktu w Luboniu koło Poznania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “VOLKSWAGEN Golf 4 mk4 Sportowy Układ Wydechowy Przelotowy 2,5”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *